Kasa fiskalna Elzab K10

Contact An Agent

Można by powiedzieć, że wyróżnia ją samo „nie-„: jest niewielka, niezawodna i niezastąpiona oraz niedroga. Do tego również wcześniej niespotykana, gdyż jest pierwszą kasą fiskalną wyposażoną w dotykową klawiaturę kontekstową. O jakim produkcie mowa? Prawdziwą gwiazdą w swojej branży jest właśnie kasa fiskalna Elzab K10.

Uniwersalność formuły produktu sprawia, że kasa fiskalna z powodzeniem sprawdzić się może w każdym miejscu, niezależnie od jego wielkości czy przeznaczenia. Wyposażona w baterię o dużej pojemności pozwala na nieprzerwaną pracę przez wiele godzin. Wymienna bateria pozwala na duży komfort użytkowania oraz pełną wygodę, niezależnie od sytuacji.
To ułatwienie obsługi w terenie sprawdza się głównie w branży gastronomicznej czy placówkach. w których prowadzony jest niewielki handel. Dodatkowo w wyposażeniu kasy znaleźć można smycz, sprzyjającą jej przenoszeniu.

Kasa fiskalna Elzab K10 wyposażona została również w elektroniczną kopię paragonów, pozwalając cieszyć się pełną funkcjonalnością urządzenia. Kasa z powodzeniem współpracuje z czytnikiem kodów kreskowych, komputerem oraz szufladą kasową. Elzab K10 dostępna jest w czterech wersjach kolorystycznych.