Najnowsze oprogramowanie dla firm InsERT nexo – już w sprzedaży!

Contact An Agent

Zakładasz firmę i potrzebujesz dobrej aplikacji, która będzie wspierać Twoje działania sprzedażowe i pomoże uporać się z księgowością? A może prowadzisz przedsiębiorstwo już jakiś czas, ale myślisz nad udoskonaleniem swojego biznesu? Zobacz co InsERT przygotował dla swoich klientów – zarówno dla tych, którzy mają firmę od dawna, jak i dl tych, którzy dopiero startują jako przedsiębiorcy. 

Grunt to rodzinka

InsERT – znany wśród przedsiębiorców producent oprogramowania sprzedażowo-księgowego wprowadził na rynek zupełnie nową generację aplikacji do zarządzania małymi i średnimi przedsiębiorstwami. Linia InsERT nexo to następca systemu InsERT GT – podobnie jak jej poprzednik, jest rozwiązaniem kompleksowym, które ma wspierać działanie całego biznesu. W odróżnieniu od swojego poprzednika znacznie intensywniej wykorzystuje możliwości Internetu, posiada prostszy i przyjemniejszy interfejs oraz bogatą funkcjonalność.

Cały nowy system InsERT nexo składa się z trzech aplikacji o nazwach podobnych do produktów GT. Rodzina nexo składa się więc z programów:

Nowy, wygodniejszy system

Co zaoferowała firma InsERT wraz z nowym systemem nexo, który pojawił się w sprzedaży od marca? Generalnie założenie było takie, by zaprojektować oprogramowanie przyjazne dla użytkownika. Dlatego twórcy InsERT nexo brali pod uwagę szczególnie wygodę klienta i zadbali o takie elementy jak np. przejrzysty i intuicyjny interfejs. Nowa, bogata funkcjonalność, opcje związane ze zdalną komunikacją – mają również sprawić, by prowadzenie biznesu było  nie tylko bardziej efektywne, ale też łatwiejsze.

Do wyboru

Mamy dwa warianty każdej aplikacji z pakietu do wyboru: wersję standardową oraz wersję PRO. Czym się kierować w wyborze odpowiedniego pakietu dla swojej firmy? Wariant podstawowy spełni z pewnością standardowe wymagania małej lub średniej firmy. Natomiast, jeżeli poszukujemy dla swojej biznesu rozwiązań bardziej indywidualnych albo dodatkowych funkcjonalności – lepiej zastanowić się nad wariantem PRO. Dlaczego? Ponieważ charakteryzuje się on większą otwartością i elastycznością. Umożliwi tworzenie rozszerzeń dopasowujących system do Twoich wymagań. Da też większe możliwości konfiguracji biznesowej – możesz stworzyć własne słowniki, własne raporty, indywidualne wzorce wydruku itp.

Mobilnie dla firm

Użytkownikom systemu InsERT nexo umożliwiono aktualizowanie systemu oraz archiwizowanie danych dzięki usługom e-Abonament i e-Archiwizacja. Pracują one z wykorzystaniem mechanizmu chmury na platformie Windows Azure. Co istotne, opcja ta nie jest zwykłym dyskiem w chmurze – producent zagwarantował „komplet” zabezpieczeń do ochrony danych firmowych.

Klienci w ramach e-Abonamentu mają też zdalny dostęp do analiz sprzedażowych i finansowych – umożliwia to aplikacja mobilna InsERT nexo LINK. InsERT nexo LINK działa zarówno na osobistych urządzeniach użytkownika z systemem Windows Phone, a także w przeglądarce internetowej.

Lista zalet

Warto przyjrzeć się zaletom pakietu Insert nexo. Oczywiście to tylko kilka wybranych atutów charakterystycznych dla każdego produktu z nowej serii. Każda aplikacja ma jeszcze swoje indywidualne cechy i funkcjonalności, nad którymi warto się z osobna pochylić, gdy wybieramy dla swojego biznesu system księgowy lub system sprzedażowy.

Co dobrego znajdziemy w produktach InsERT nexo?

Przyjazny interfejs i intuicyjna obsługa

 • Wyszukiwarka. Wyszukiwarka w aplikacjach nexo jest dostępna z każdego miejsca – oznacza to, że w czasie pracy z programem błyskawiczne odnajdziesz potrzebny w danym momencie dokument albo wyszukasz polecenie uruchomienia dowolnego modułu.
 • Zakładki. To bardzo praktyczna opcja – umożliwia ona otwieranie poszczególnych modułów i przeglądanie dowolnych dokumentów w kolejnych zakładkach. Działa to tak, jak karty w przeglądarce internetowej.
 • Widoki i uprawnienia dla poszczególnych użytkowników. Osoba, która pracuje na aplikacji ma wgląd tylko w te moduły i dane, z których korzysta w swojej pracy.
 • Mnemoniki obiektów. Są to specjalne skróty, dzięki którym szybko wyszukasz i wprowadzisz dane.
 • Skróty klawiszowe.Pozwalają na sprawną obsługę programu z klawiatury.
 • Kontrola i weryfikacja danych. Aplikacja na bieżąco wyświetla odpowiednie informacje, ostrzeżenia i powiadomienia o błędach. Dzięki temu użytkownik jest chroniony przed błędami w wypełnianiu dokumentów.

Współpraca programów

  • Multiprogram. Wszystkie programy z rodziny InsERT nexo można zintegrować w jedną platformę. Dzięki temu możesz między innymi uruchomić tylko jeden program, nawet jeśli korzystasz z kilku produktów nexo.
 • Wymiana danych online. Dzięki usłudze e-Abonament oraz integracji programów, możesz zdalnie przesyłać dane z jednego programu do drugiego.

E-Abonament i InsERT nexo LINK

 • Zdalny dostęp do analiz sprzedażowych i finansowych. Aplikacja mobilna InsERT nexo LINK pozwala Ci na dostęp do danych z programów linii InsERT nexo w przeglądarce internetowej oraz na osobistym urządzeniu mobilnym z systemem Windows Phone 8! Masz dzięki temu wgląd do spraw swojego biznesu w każdym miejscu i o każdej porze.
 • Wymiana danych online – możesz przesłać przez Internet dokumenty z Subiekta nexo do programów księgowych Rewizor nexo i Rachmistrz nexo. To bardzo wygodne rozwiązanie, które umożliwia zdalną komunikację z biurem rachunkowym.
 • Obsługa bankowości online opcja dla wybranych banków.

Firma InsERT trzeba przyznać stworzyła oprogramowanie dla biznesu na miarę dzisiejszych możliwości i potrzeb. Dla nowoczesnego przedsiębiorcy korzystanie z aplikacji mobilnych, kontrolowanie firmy przy użyciu urządzeń przenośnych, praca zdalna – to standard.

Z drugiej strony początkującym firmom przydają się rozwiązania przejrzyste i proste – w końcu samo zakładanie firmy wydaje się na starcie skomplikowane, więc łatwy w obsłudze program do zarządzania biznesem jest dla takich użytkowników rozwiązaniem trafionym.

W planach kolejne innowacyjne produkty InsERT, które mają dołączyć do rodziny aplikacji nexo.