Small Business Mini – program do faktur dla małej firmy

Small Business Mini – program do faktur dla małej firmy

Początkujący przedsiębiorca, który sam wystawia faktury potrzebuje prostego programu, który pozwoli mu szybko i poprawnie stworzyć ten dokument. Najlepiej by był to również program tani, ale dobry.  Jednym z takich programów jest produkt firmy Symplex Small Business Mini.  To prosty i niedrogi program do faktur. Doskonały dla małej firmy.

Small Business firmy Symplex to seria aplikacji przeznaczonych dla małych i średnich firm. Zasadniczą zaletą tego systemu jest jego modułowa struktura. Możesz zacząć od pracy z najprostszą wersją a wraz z rozwojem swojego biznesu, masz możliwość rozbudowania systemu i uzupełnienia go o przydatne moduły.

Produktem podstawowym serii Small Business jest program Small Business Sprzedaż. Polecany jest zwłaszcza tym firmom, które korzystają z urządzeń fiskalnych. Możesz wyposażyć jednak wyposażyć przedsiębiorstwo w jeszcze prostszą aplikację. Small Busness Mini touproszczony wariant produktu Sprzedaż ijest to głównieprogram do faktur.Ma dosyć uszczuploną funkcjonalność – do kilkunastu wybranych opcji, ale jego zaletą jest bardzo prosta obsługa i atrakcyjna cena. Jeśli więc dopiero założyłeś firmę i szukasz taniego i przyjaznego w obsłudze programu do wystawiania faktur dla klientów w obrocie krajowym, nie prowadzisz rozliczeń z kontrahentami i nie masz potrzeby robienia inwentaryzacji, to Small Business Mini jest produktem dla ciebie.

Small Business Mini czy sprawdzi się w mojej firmie?

To czy program sprawdzi się w danej firmie zależy od jej wielkości, specyfiki oraz od potrzeb i możliwości przedsiębiorcy.

W Small Business Mini znajdziesz okrojone (w stosunku do wersji Sprzedaż) menu, do twojej dyspozycji jest bowiem: Menu Miesiące i Menu Tabele. Aplikację ograniczono więc do opcji, które pozwolą m.in. wprowadzić do programu kontrahentów i osoby fizyczne, wystawiać faktury krajowe oraz korekty do faktur, także paragony, faktury czy zwroty do paragonów oraz dokumenty WZ i wydania zafakturowane.

To naprawdę prosty program do faktur, którego zaletą jest przejrzysty układ, z czytelnym interfejsem, opisami poszczególnych elementów. No i ma dobrą cenę, o czym już wspomnieliśmy. Jednocześnie ma uszczuplone funkcje – jednak modułowa struktura całej serii umożliwia ich rozszerzenie. Po jakimś czasie możesz swoją wersję Mini rozbudować do wersji Sprzedaż – przybędą ci wówczas inne opcje i więcej Menu. Natomiast po rozszerzeniu do wersji Sprzedaż będziesz mógł uzupełnić program o kolejne moduły np. moduł Kasy fiskalne czy moduł Księgowość.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *